Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2109

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník

HrajSach.sk majstrovstvá 2011

Stanislav Pavlovič | December 29, 2011 – 15:55Reagovalo 0 ľudí | 512 prečítaní
HrajSach.sk majstrovstvá 2011

Na našom serveri je zaregistrovaných už vyše 76 tisíc hráčov. Každý deň v čase špičky, vyše 800 z nich hrá partie. Populácia HrajSach.sk sa teda v poslednom roku temer zdvojnásobila. Pocit, že rastieme, je pre celý tím mimoriadne povzbudivý a motivujúci, avšak natíska sa znepokojivá otázka: Ktorý z toho množstva hráčov je najlepší? Jediným rozriešením tejto záhady je veľký turnaj.

Preto sme sa rozhodli osláviť nadchádzajúci rok 2012… Najväčším turnajom roku 2011. Prichádza čas na HrajSach.sk majstrovstvá 2011. Zúčastniť sa môže každý, kto má záujem preveriť svoje schopnosti. Turnaj sa odohrá 30.12.2011 o 20. hodine. Hrať sa bude švajčiarskym systémom, na 9 kôl. Každý hráč bude mať k dispozícii 5 minút, čas sa pridávať nebude.

Registrácia už prebieha, nestrácajte teda čas a pridajte sa. Odhliadnuc od osobného uspokojenia, víťaz získa aj takúto trofej, ktorá bude vystavená v jeho profile:

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 5 | Priemer: 4.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


− 6 = 2