Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2104

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník, Výveska

Majstrovstvá amatérov 2012: Príležitosť pre rekreačných šachistov

Stanislav Pavlovič | December 6, 2012 – 17:15Reagovalo 0 ľudí | 498 prečítaní
Majstrovstvá amatérov 2012: Príležitosť pre rekreačných šachistov

Do našich turnajov sa hlási pomerne veľa hráčov, dostávame však veľa návrhov na zlepšenie súčasného modelu turnajov. V otvorenej kategórii totiž majú tendenciu víťaziť silní hráči na úkor tých, ktorí sa šachu venujú rekreačne. Preto sme vytvorili úplne nový typ turnajov.

Ak ste amatérsky, rekreačný hráč s neveľkými skúsenosťami, môžete medzi pokročilejšími súpermi na našom serveri zažiť krušné časy. Keďže sa snažíme dať možnosť vychutnať si šachové turnaje každému z hráčov, naplánovali sme turnaj pre hráčov so zhora limitovanou výškou ratingu.

Podmienky na prihlásenie do turnaja boli nastavené tak, aby sa mohol zúčastniť temer každý rekreačný hráč. Najvyšší rating, s ktorým bude hráč pripustený do turnaja je 1500. Ak je teda váš rating rovný alebo nižší než 1500 bodov, môžete sa prihlásiť v našej sekcii Turnaje.

Turnaj sa odohrá v nedeľu, 9.12.2012 o 19:00. Hráč, ktorý sa v turnaji umiestni na prvej priečke získa trofej, ktorá sa zobrazí v jeho profile.

Trofej

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 0 | Priemer: -
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


− 2 = 7