Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2104

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník, Výveska

Mesačné majstrovstvá oživené počínajúc júlom

Stanislav Pavlovič | July 13, 2012 – 17:56Reagovalo 0 ľudí | 288 prečítaní
Mesačné majstrovstvá oživené počínajúc júlom

Ak vám v posledných dvoch mesiacoch čosi v živote chýbalo, je možné, že vieme o čo išlo. Keďže sme tvrdo pracovali na spustení našej Peňažnej zóny, nemohli sme sa plne venovať organizovaniu turnajov. Teraz je však čas priniesť ich späť.
Tento mesiac, ako bývalo zvykom, sa mesačné majstrovstvá odohrajú v dvoch fázach – kvalifikácia a finále. V každom z troch kôl kvalifikácie sa víťazom odovzdá 15 vstupeniek do finálového turnaja.

Kvalifikácia sa odohrá medzi 14. a 18. júlom. Spolu sa uskutočnia tri kolá. Prvé kolo je naplnánované na 14. júla o 18. hodine. Hráči budú mať k dispozícii 3 minúty, žiadny čas sa nebude pridávať. Druhé kolo sa uskutoční 16. júla so začiatkom o 19. hodine. Čas sa tiež nebude pridávať, tentoraz obaja hráči začnú vždy s 5-imi minútami. Pre tých, ktorí preferujú trochu uvoľnenejšie tempo je pripravené tretie kolo, v ktorom sa budú hrať 10min partie, opäť bez prídavkov. Tretie kvalifikačné kolo začína 18. júla o 20.hodine.

Kvalifikovaní hráči, ako aj všetci naši Exkluzívni a Prémioví hráči, získajú prístup do finálového kola. Finále sa odohrá 20. septembra o 19:00. Víťaz finálového turnaja bude ocenený trofejov, ktorá sa zobrazí každému návštevníkovi víťazovho profilu.

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 0 | Priemer: -
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


5 × = 15