Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2109

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník, Z vývojového tímu

Nová aplikácia pre operačný systém Android – Hrajte šach vo svojom mobile!

Stanislav Pavlovič | February 5, 2013 – 17:40Reagovalo 2 ľudí | 1,869 prečítaní
Nová aplikácia pre operačný systém Android – Hrajte šach vo svojom mobile!

Vydali sme novú aplikáciu pre operačný systém Android. Táto aplikácia prináša množstvo nových, zaujímavých funkcionalít. Aplikácia je tesne previazaná s naším šachovým serverom, ponúka teda podobné vlastnosti a možnosť použiť pri mobilných online hrách svoj vlastný hráčsky profil. zahrajte si ešte dnes proti 200 000 registrovaným používateľom!Získajte z Google Play

Veľká medzinárodná komunita

HrajSach.sk a partnerské weby majú spolu viac než 200 000 registrovaných hráčov. Keďže ostatné weby sú vlastne jazykovými mutáciami serveru HrajSach.sk, môžu proti sebe hrať online šach ľudia z celého sveta. Naša androidová aplikácia je integrovaná do tejto siete, čím Vám dovoľuje vyzvať na hru hráčov z celého sveta prostredníctvom Vášho mobilu.

Na serveri sú pravideľne online hráči z desiatok krajín.

Podpora viacerých jazykov

Samotná mobilná aplikácia je dostupná vo viacerých jazykoch, vrátane Angličtiny, Ruštiny, Španielčiny, Francúzštiny, Nemčiny, Poľštiny, Rumunčiny, Češtiny a Slovenčiny. Môžete si vybrať preferovaný jazyk užívateľského prostredia a stále stretnúť súperov z mnohých krajín.

Podporované sú rôzne jazyky. Ak tomuto obrázku nerozumiete, je to zrejme preto, že neovládate rumunský jazyk.

Viacero možností, ako hrať online šach

Na našej stránke môžete hrať šach viacerými spôsobmi, čo sa odráža aj v mobilnej aplikácii. Ak radšej chvíľu rozmýšľate nad jednotlivými ťahmi, môžete hrať hodinové partie. Ak naopak preferujte vzrušenie rýchlych partií, môžete si zvoliť bleskové alebo bleskurýchle tempo.

Tempo hry je nastaviteľné podľa Vašich požiadaviek. Tiež je možné filtrovať výzvy podľa najrôznejších kritérií.

Hodnotené a nehodnotené hry

Pre rekreačných hráčov sú k dispozícii nehodnotené partie. Môžete tak hrať čisto pre zábavu a radosť z hry, prípadne trénovať a zlepšovať svoje šachové schopnosti. Ak chcete mať prehľad o svojom progrese, môžete hrať aj hodnotené partie. Po každej hodnotenej partii bude Váš rating zvýšený alebo znížený, podľa výsledku danej partie.

S našou Androidovou aplikáciou môžete hrať ako hodnotené, tak i nehodnotené hry.

 

Hrajte šach proti počítaču

Ak preferujte hru proti počítačovým protivníkom, HrajŠach.sk Vám ponúka viacero úrovní, od začiatočníckej úrovne 1 až po temer neporaziteľnú úroveň 7.

Naša aplikácia Vám tiež dovoľuje hrať proti počítačom.

Hráčske profily pre pohodlnejší zážitok

Hrať môžete tiež prostredníctvom svojich hráčskych profilov serveru HrajSach.sk (alebo partnerských webov). Toto Vám dovoľuje hrať hodnotené partie, ako aj pristupovať k svojmu kontu z najrôznejších stolných a mobilných zariadení.

Môžete sa prihlásiť svojím HrajSach.sk kontom (alebo kontom partnerského webu) a získať rozšírené funkcionality.

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 5 | Priemer: 5.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Diskusia (2)

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


7 − 6 =