Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2126

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník, Výveska

Päť dôvodov na vloženie HrajSach.sk Šachovnice do Vášho webu

Marek Holeva | June 28, 2011 – 11:46Reagovalo 0 ľudí | 1,238 prečítaní
Päť dôvodov na vloženie HrajSach.sk Šachovnice do Vášho webu

Obohaťte Vašu stránku alebo blog o unikátny interaktívny prvok — HrajSach.sk Šachovnicu. Vaši návštevníci a čitatelia si budú môcť okamžite zahrať šachovú partiu proti reálnemu súperovi priamo na Vašej stránke. Vloženie HrajSach.sk Šachovnice je veľmi jednoduché, zaberie Vám iba niekoľko minút.

Prečo vložiť HrajSach.sk Šachovnicu do Vášho webu?

  1. Pozdvihne Vašu stránku na novú úroveň — Dynamická šachovnica spraví z Vašej stránky alebo blogu v priebehu okamihu  interaktívny web,  čím sa výrazne odlíšite od bežných statických stránok.
  2. Nevyžaduje časové ani technické nároky — HrajSach.sk Šachovnica bola navrhnutá tak, aby ju zvládol za pár minút nainštalovať aj človek bez znalosti HTML kódu či programovania. Nezaťažuje Váš server, všetky procesy bežia na HrajSach.sk. Neotrasie ani Vašim rozpočtom, je ponúkaná bezplatne.
  3. Prezentuje online partie najlepších hráčov — HrajSach.sk Šachovnica ihneď púta pozornosť, pretože skôr, než sa návštevník rozhodne zahrať si v nej, sa zobrazujú najzaujímavejšie partie hrané na HrajSach.sk. Často sa jedná o blitzky medzinárodných majstrov alebo veľmajstrov. Keď hrajú v časovej tiesni, tak o zaujímavé momenty nie je núdza.
  4. Majte to, čo iní nemajú — Mnohé šachové stránky ponúkajú návštevníkom možnosť hrať partiu priamo na ich stránke, lenže jedine proti programom. HrajSach.sk Šachovnica ako jediná umožní Vašim čitateľom okamžite hrať proti reálnemu hráčovi z HrajSach.sk alebo z inej stránky, ktorá využíva HrajSach.sk Šachovnicu.
  5. Výrazne zvýši strávený čas návštevníkov na Vašich stránkach — Priemerný čas návštevy na spravodajských weboch je 1 až 3 minúty, stránky s flashovými hrami majú 15 minút, priemerná návšteva užívateľa HrajSach.sk trvá 50 minút.  Nemusí sa zdôrazňovať, že čím viac času strávia návštevníci na stránke, tým vyššie sú príjmy z reklám a bannerov.

Jednoduchý návod na vloženie HrajSach.sk Šachovnice nájdete tu: www.hrajsach.sk/liveGenerator.

Ak budete mať s implementovaním šachovnice problém, prípadne objavíte chybu, nenechávajte si pripomienky pre seba. Vyjadrite sa prosím v diskusií k tomuto článku.

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 2 | Priemer: 5.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


5 + 9 =