Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2109

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník, Z vývojového tímu

Revolúcia v turnajoch na HrajŠach.sk

Stanislav Pavlovič | October 29, 2012 – 17:14Reagovalo 0 ľudí | 462 prečítaní
Revolúcia v turnajoch na HrajŠach.sk

Keďže turnaje sa stávajú medzi našimi užívateľmi čoraz populárnejšie, trávime mnoho času ich vývojom a zlepšovaním. Možno ste si už povšimli našu najnovšiu aktualizáciu, ktorá obsahuje viacero inovácii stojacich za zmienku.

Už prvý kontakt s novými turnajmi Vám prinesie viac informácií o najrôznejších nadchádzajúcich, prebiehajúcich i minulých turnajoch. Vždy Vám ponúkne odporúčaný turnaj, takže neprídete o najzaujímavejšie podujatia, ako napríklad simultánne exhibície so známymi veľmajstrami. Tiež Vám poskytne náhľad práve prebiehajúceho turnaja a umožní Vám prístup do archívu turnajov.

Hlavná stránka turnajov poskytne viac prehľadných informácií a ľahký prístup k podsekciám.

Ak si želáte prezerať nadchádzajúce turnaje, navštívte sekciu Naplánované. Tu môžete jednoducho nájsť Vám vyhovujúci turnaj spolu s najzákladnejšími informáciami ako čas začiatku, tempo hry a ratingové kritériá. Detailnejšie informácie získate kliknutím na “Zobraziť podrobnosti”.

 

Jednoduché prezeranie naplánovaných turnajov v sekcii Nadchádzajúce.

Ak Vás zaujíma história turnajov na HrajŠach.sk, môžete navštíviť archív turnajov. Kliknutím na “Zobraziť podrobnosti” opäť zobrazíte detailné informácie o vybranom turnaji.

Archív turnajov je úplne nová funkcia nášho servera.

Jednoduhšími na nájdenie sa stali aj informácie o konkrétnom turnaji. Pri detailnom zobrazení je prehľadne vidieť podrobný popis turnaja, podmienky účasti, štartovacie listiny a pravidlá turnaja. Pre už odohrané turnaje sú k dispozícii archívy jednotlivých kôl spolu s konečným poradím hráčov.

K detailným informáciam sa dostanete tlačidlami na ľavej strane.

Náš tím sa Vám vždy snaží poskytnúť nové funkcie. V prípade, že máte nejaké návrhy alebo správy o chybách, kontaktujte nás linkom v hornej časti stránky, prípadne píšte na admin [at] chessfriends.com.

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 1 | Priemer: 5.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


× 2 = 6