Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2104

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » Výveska

DVD Jána Markoša je možné objednať!

Stanislav Pavlovič | March 22, 2013 – 16:06Reagovalo 0 ľudí | 524 prečítaní
DVD Jána Markoša je možné objednať!

Po nájdení vhodných distribučný kanálov je možné objednávať naše DVD s videokomentármi Jána Markoša. Objednajte si tento prestížny a na slovenské pomery výnimočný produkt ešte dnes!

DVD je možné objednávať prostredníctvom formuláru na tejto stránke:

http://news.hrajsach.sk/objednavka-dvd/

Po objednaní Vás bude kontaktovať náš zmluvný distribútor, ktorý s Vami dojedná detaily doručenia a platby. Cena DVD je 12eur plus poštovné.

Cena DVD je 12eur

DVD Videokomentáre GM Jána Markoša obsahuje 10 partií popredných svetových šachistov, komentovaných GM Jánom Markošom. DVD je plne v slovenskom jazyku, obsahuje video v rozlíšení Full HD a je určený na prehrávanie na osobných počítačoch. Cena jedného kusu DVD je 12 eur plus poštovné. Výška poštovného sa líši podľa miesta doručenia a spôsobu platby (pri dobierke je vyššia). Podrobné informácie o DVD nájdete v tomto článku.


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 3 | Priemer: 5.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


1 + = 8