Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2126

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník, Výveska

Hrajte šach kdekoľvek – HrajSach.sk pre mobily

Stanislav Pavlovič | September 21, 2011 – 16:42Reagovalo 3 ľudí | 1,807 prečítaní
Hrajte šach kdekoľvek – HrajSach.sk pre mobily

HrajSach.sk Vám prináša novú užitočnú funkciu – mobilnú web stránku, umožňujúcu hrať šach kdekoľvek a kedykoľvek. V prípade, že sa často nudíte, povedzme cez prednášku, počas čakania v rade či cestou v hromadných dopravných prostriedkoch, nie je nič ľahšie, než sa vyzbrojiť mobilom s internetom a zahrať si šach.

K mobilnej verzii nášho webu sa dostanete ľahko – kedykoľvek cez mobil navštívite stánku HrajSach.sk, budete priamo presmerovaní na http://www.hrajsach.sk/mobile.

HrajSach.sk pre mobily -  Váš ochranca pred nudou
HrajSach.sk pre mobily –  Váš ochranca pred nudou

Podobne ako v plne verzii stránky máte možnosť hrať ako registrovaný hráč alebo neregistrovaný hosť. Ak už ste zaregistrovaný, máte možnosť vyzvať na hru ľudských  počítačových protivníkov, v opačnom prípade vám bude automaticky pridelený živý protihráč. Pokiaľ ešte nie ste zaregistrovaný, máte možnosť tak učiniť aj prostredníctvom mobilného rozhrania.

Takto sa na mobile vyzývajú protihráči

Takto sa na mobile vyzývajú protihráči

Samotné herné rozhranie je veľmi podobné tomu z plnej verzie našej stránky, takže tí, ktorým je dobre známe, by nemali mať žiadne problémy  s aklimatizáciou. Ponúka základnú interaktivitu – možnosť požiadať súpera o remízu, opustiť hru, prípadne sa vzdať s možnosťou obhájiť svoju česť v odvete.

Ak sa vám zdá obrázok povedomý, zrejme ste už u nás hrali

Ak sa vám zdá obrázok povedomý, zrejme ste už u nás hrali

Pre tých klebetnejších máme pripravené chatovacie okienko, v ktorom sa môžete plne ponoriť do konverzácie so súperom, diskutovať o práve prebiehajúcej hre alebo nahnevane obviniť oponenta z podvádzania.

Nemožno zanedbávať ani sociálny aspekt šachu

Nemožno zanedbávať ani sociálny aspekt šachu

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 3 | Priemer: 5.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Diskusia (3)

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


8 − = 1