Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2109

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » Výveska

Majstrovstvá roka 2012: Najväčší turnaj v roku!

Stanislav Pavlovič | December 13, 2012 – 16:12Reagoval 1 človek | 437 prečítaní
Majstrovstvá roka 2012: Najväčší turnaj v roku!

Najväčší turnaj v roku sa odohrá už tento mesiac. Skúste si šťastie v jednom z kvalifikačných turnajov a dokážte, že ste najlepší!

Koniec roka je vždy časaom hodnotení. Bol to dobrý alebo zlý rok? Môžem ho považovať za úspešný? Dokázal som niečo veľké? Nuž, ak ste ešte nevyhrali naše výročné majstrovstvá, nič veľké ste nedosiahli. Teraz však máte príležitosť dokázať sebe i ostatným, že ste TEN šachista.

Turnaj bude dvojfázovým meraním síl, s piatimi kolami kvalifikácie. Ak sa v niektorom z kvalifikačných kôl umiestnite na horných 10 priečkach, získate vstupenku do finálového kola. Ak ste naším prémiovým alebo exkluzívnym používateľom, získavate vstupenku do finále automaticky.

Kvalifikačné kolá sú zamerané na hráčov preferujúcich rôzne tempá hry. Prve z nich, plánované na 14. decembra, je vhodné pre priaznivcov bullet šachu, jeho tempo hry je 1+0. Ak radi porozmýšľate o čosi dlhšie, môžte si zvoliť turnaj s tempom 2+0, ktorý sa uskutoční 16. decembra. Pre fanúšikov blitziek sa odohrá kolo 5+0 dňa 18. decembra. Po ňom, 20. decembra 2012, sa odohrá kolo v tempe 7+0. Posledné kvalifikačné kolo, hrané 22. decembra, bude mať tempo 10+0.

Finálové kolo sa bude držať najpopulárnejšieho formátu, teda 5+0. Víťaz získa trofej, ktorá sa zobrazí v jeho profile.

Do turnaja sa môžete prihlásiť v sekcii Turnaje našej stránky.

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 1 | Priemer: 5.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Diskusia (1)

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


9 − = 5