Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2109

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » Výveska

Turnaj Super Blitz: Vyhrajte VEĽKÉ peniaze už túto nedeľu!

Stanislav Pavlovič | November 16, 2012 – 17:52Reagovalo 0 ľudí | 1,237 prečítaní
Turnaj Super Blitz: Vyhrajte VEĽKÉ peniaze už túto nedeľu!

Partnerský server ChessFriends.com len nedávno zaviedol novinku – peňažné turnaje. Bolo teda len otázkou času, kedy sa objaví veľký peňažný turnaj. Je tu. Jeho meno je Super Blitz a všetci ste pozvaní pokúsiť sa vyhrať jednu zo 100 cien.

Turnaj Super Blitz sa odohrá tuto nedeľu o 19:00. Bude k dispozícii každému používateľovi servera ChessFriends.com, bez ohľadu na to, či ide o Základného, Prémiového alebo Exkluzívneho používateľa. Cenový fond je celých $345, víťaz si odnesie peknú čiastku $30! Dovedna bude rozdaných 100 cien.

Vstupné pre základných používateľov je $0.5. Prémioví a exkluzívni používatelia hrajú ZADARMO. Prihláste sa do turnaja v sekcii Turnaje našej webovej stránky!

Do turnaja Super Blitz sa prihlásite v sekcii Turnaje našej Online zóny.

P.S.: Ak sa nestihnete zapojiť do turnaja, nezúfajte. Stále sa môžete zapojiť do jedného z menších peňažných turnajov. V súčasnsti sa každý deň odohrajú dva peňažné turnaje, nazvané Cash Blitz.

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 4 | Priemer: 4.50
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


× 3 = 24