Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2109

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » HrajSach.sk denník, Výveska

Vyhrajte možnosť zahrať si s Kasparovom

Marek Holeva | October 6, 2011 – 20:39Reagoval 1 človek | 1,798 prečítaní
Vyhrajte možnosť zahrať si s Kasparovom

Drahí užívatelia, vážime si, že každým dňom a každou odohranou partiou aj vy pomáhate zveľaďovať server HrajSach.sk. Rozhodli sme sa preto ponúknuť jednému z Vás možnosť stretnúť sa a  zahrať si naživo partiu s ikonou svetového šachu – Garrym Kasparovom.

Možnosť hrať partiu v simultánnej exhibícii proti živej legende získa víťaz otvoreného online turnaja Play Against Kasparov. Registrácia do turnaja je bezplatná, prihlásiť sa je možné kedykoľvek na serveri http://www.hrajsach.sk/ v sekcii Turnaje. Turnaj sa odohrá v utorok 11. októbra o 19:00.

Turnaja sa môžu zúčastniť všetci užívatelia HrajSach.sk, ktorí nemajú FIDE rating alebo ktorých FIDE rating neprekračuje hranicu 2100 bodov. Kvôli týmto kritériám budú hrať v turnaji Play Against Kasparov iba rekreační šachisti, šancu hrať s Kasparovom má preto takmer každý. Víťaz ceny musí preukázať, že nemá FIDE rating alebo ho má nižší než 2100. V opačnom prípade získava cenu ďalší hráč v celkovom poradí.

Samotná simultánka sa odohrá v piatok 14. októbra o 18:00 v priestoroch bratislavského hotela Crowne Plaza.

Ak by ste radi využili mimoriadnu príležitosť zahrať si proti žijúcej šachovej legende, ale netrúfate si vyhrať v tvrdom zápolení turnaja Play Against Kasparov, nemusíte zúfať. Kasparov odohrá partie až proti dvadsiatim hráčom, niekoľko voľných miesteniek je ešte stále k dispozícii.

Hráčsky príspevok pre svetoznámeho šachistu je 1000€ za partiu. Veľmajster venuje výťažok  na dobročinné účely. Záujemcovia o partiu v simultánke, ktorí sú bez FIDE ratingu alebo ktorých FIDE rating neprekračuje hranicu 2250 bodov, sa môžu bližšie informovať na [email protected]

Tešíme sa na šachový sviatok s Kasparovom a sme radi, že nadšenie môžeme sprostredkovať i Vám.

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 8 | Priemer: 4.50
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Diskusia (1)

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


8 − = 5