Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2126

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » Peňažná zóna

Úvod do Peňažnej zóny: Začnite hrať o skutočné peniaze ešte dnes!

Stanislav Pavlovič | July 12, 2012 – 15:45Reagovalo 0 ľudí | 1,256 prečítaní
Úvod do Peňažnej zóny: Začnite hrať o skutočné peniaze ešte dnes!

Náš partnerský server ChessFriends.com by vám rád s pýchou predstavili svoju novú funkciu. ChessFriends.com Peňažná zóna je virtuálny hráčsky klub, ktorý umožňuje hranie šachu o skutočné peniaze. V Peňažnej zóne môže podávať stávky každý Prémiový alebo Exkluzívny člen nášho servera. Hranie o peniaze samozrejme prebieha plne v slovenskej jazykovej lokalizácii.

Bezpečný a spoľahlivý zážitok

Servery HrajŠach.sk a ChessFriends.com sú dlhodobo známe svojou nulovou toleranciou voči podvodníkom všetkých druhov. Spolu s uvedením Peňažnej zóny server ChessFriends.com sprevádzkoval nový mechanizmus na zamedzenie podvádzania, čo šachové partie činí ešte bezpečnejšími a zábavnejšími.

Unikátna služba: Stávky s výhodou

Stávky s výhodou umožňujú protihráčom zohrať vyrovnané partie bez ohľadu na hráčske schopnosti. ChessFriends.com ponúka časové, ako aj stávkové výhody. Viac o stávkach s výhodou, vrátane detailnej príručky na výpočet vhodných výhod, nájdete v tomto článku.

Začnite s hraním o peniaze ešte dnes!

Vrámci časovo obmedzenej ponuky môžete začať s hraním o peniaze len na základe členstva. Do 1. Augusta 2012 je každému Prémiovému alebo Exkluzívnemu členovi pridelený bonus vo výške $5, aby si mohol vyskúšať naše nové funkcie. Ceny za členstvo začínajú na veľmi výhodných 6,95€ za mesačné Prémiové členstvo, takže hrať o peniaze môže skutočne každý.

Z legislatívnych dôvodov nie je hranie o peniaze prevádzkované na doméne HrajŠach.sk ale len na parnerskej stránke ChessFriends.com.

Súvisiace články:

Úvod do Peňažnej zóny: Ako hrať vyrovnané partie o peniaze

Kúpte si členstvo a získajte bonus $5

 

 

 

 

 

 

 

This post is also available in: anglicky


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 0 | Priemer: -
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


8 − = 1