Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2126

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » Šachové správy, Z domova

Konečne šachový kurz aj pre pracujúcich!

info | October 1, 2013 – 10:24Reagovalo 0 ľudí | 1,324 prečítaní
Konečne šachový kurz aj pre pracujúcich!


Hrávate nižšiu krajskú ligu? Šach hráte pre zábavu, ale dokáže vás naštvať, keď prehráte vyhratú partiu? Chceli by ste podkúriť aj silnejším hráčom?

Ak ste aspoň na dve otázky odpovedali áno, a váš rating sa pohybuje medzi 1400 – 2000, čítajte ďalej.

Niekoľkonásobný majster Bratislavského kraja Dušan Schwarz, si pre vás od siedmeho októbra do decembra pripravil šachový kurz, s ktorým sa vám podarí zlepšiť nielen taktiku, ale aj celú hru ako takú.

Ako to funguje?

Šachový tréning je raz do týždňa. Okrem samotného tréningu na hodine, dostanete aj domáce úlohy na precvičenie sa. Najväčšou výhodou však je, že kurz je určený primárne pre dospelých ľudí, na ktorých sa popri dnešných mládežníckých aktivitách často zabúda.

Ak chcete vedieť viac o termínoch a možnosti prihlásiť sa, TU nájdete podrobné informácie. http://www.sachovaakademia.sk/trening-kurzy-pre-dospelych/

 


Dušan SchwarzDušan Schwarz


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 2 | Priemer: 3.00
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


× 5 = 35