Umenie koncoviek
March 1, 2015 – 11:54 | Reagovalo 2 ľudí | Prečítaní: 2126

Veľmajster Tomáš Petrík Vás srdečne pozýva na aprílové šachové sústredenie, v ktorom odhalí tajomstvá koncoviek. V tejto záverečnej fáze partie sa častokrát rozhoduje o konečnom výsledku a rozhoduje každé tempo.
Program sústredenia:
9.4.2015 – Zásady a princípy …

Celý článok »
Kuriozity

HrajSach.sk denník

Škola šachu

Veľmajster vysvetľuje

Šachové správy

Domov » Z domova

Ružomberský CHESSFEST 2013 ZAČÍNA

ŠK Ružomberok | April 7, 2013 – 21:13Reagovalo 0 ľudí | 171 prečítaní
Ružomberský CHESSFEST 2013 ZAČÍNA

Ružomberský šachový festival 2013 už o pár dni odštartuje svojim prvým podujatím, a to Majstrovstvami Slovenskej republiky družstiev mladších žiakov. Už 20.4. si v priestoroch Základnej školy na ulici Sládkovičovej zmerajú svoje sily najlepší slovenskí šachisti a šachistky vo vekovej kategórii do 12 rokov.

Po prvý krát v slovenskej šachovej histórii sa partie odohrané na Majstrovstvách Slovenska v rapid šachu (zrýchlené tempo hry) budú on-line prenášať na internet. Záštitu nad týmto podujatím prevzal poslanec Žilinského VÚC za okres Ružomberok a riaditeľ mestských lesov Ružomberok Ing. Michal Slašťan.

Šachový klub Ružomberok sa tento rok stane „Mekkou“ vrcholových mládežníckych šachových podujatí. Vo februári boli práve v Ružomberku zorganizované Majstrovstvá SR základných škôl, po Majstrovstvách SR družstiev mladších žiakov nás začiatkom júna čakajú MSR jednotlivcov a MSR družstiev starších žiakov.

Už v tejto chvíli beží oficiálny web podujatia www.chessfest.sachrbk.sk, kde sa dozviete všetko o najbližších akciách, registrácii do turnajov, ale aj ako prvá na Slovensku umožní priamu členskú registráciu do Slovenského Šachového Zväzu.

POZOR!!! Chceme upozorniť na zmenu hracích priestorov na akcie CHESSFESTu, ktoré sa uskutočnia 1 a 2.6., kde sa podujatie s pôvodnej Športovej haly Koniareň sťahuje do centra mesta na Gymnázium sv. Andreja na námestí Andreja Hlinku.

Dejisko podujatia - Gymnázium sv. Andreja na námestí Andreja Hlinku


Vaše hodnotenie: Nízke 12345 Vysoké
Hodnotilo: 0 | Priemer: -
Ukladá sa ... Ukladá sa ...

Pridať komentár

Návrhy, pripomienky a sťažnosti nesúvisiace s článkom prosím nepíšte do diskusie, ale posielajte na admin(at)chessfriends.com.

Môžete použiť tieto tagy:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Tento weblog podporuje Gravatar. Ak chcete získať Váš vlastný avatar, zaregistrujte sa na Gravatar.


1 + = 9